2016 03 19

KLŠA reitinginės Linedance varžybos 
„Linedance Širdis Vilnius

Lenkų  namai, Naugarduko g. 76, Vilnius  

REZULTATAI


 Sveikiname ,,Linedance širdis Vilnius'' varžybų dalyvius ir nugalėtojus

Kotryna Merzlikinaitė Social Primary 1 vieta
Anastasija Žaldorytė Social Primary 2 vieta
Beatričė Gusiatina Social Youth 10+ I F. 1 vieta
Ula Atkočiūnaitė Social Youth 10+ I F. 2 vieta
Evelina Vinogrodska Social Youth 10+ I F. 3 vieta
Karina Goršanenko Social Youth 10+ I F. 5 vieta
Jekaterina Ivanova Social Youth 10+ II F. 1 vieta
Rasa Indrašiūtė Social Youth 10+ II F. 2 vieta
Barbora Koncevičiūtė Social Youth 10+ II F. 4 vieta
Mykolas Vaitiekus Social Youth 1 vieta
Amalija Terechovaitė Social Youth 12+ I F. 5 vieta
Gabrielė Gladkaja Social Youth 12+ I F. finalistė
Orinta Dzemionaitė Social Youth 12+ II F. finalistė
Emilija Vaitiekutė Social Premium 2 vieta
Auksė Klapatauskytė Social Premium 3 vieta
Diana Gajauskaitė Social Crystal 1 vieta
Jurgita Merzlikina Social Crystal 2 vieta
Edita Gedgaudaitė Social Crystal 4 vieta
Jurgita Bočkuvienė Social Crystal finalistė
Donata Pleskevičienė Social Crystal finalistė
Eglė Magliula Social Diamond 2 vieta
Viktorija Grigaliūnienė Social Diamond 4 vieta
Auksė Klapatauskytė Modern Line Kids 1 vieta
Lina Engelaitė Modern Line Chrome 1 vieta
Ugnė Blekaitytė Newcomer Youth 3 vieta
Emilija Razulevičiūtė Newcomer Youth finalistė
Silvija Malinauskaitė Newcomer Youth finalistė
Vita Kučmaitė Newcomer Teen 1 vieta
Jurinda Stankutė Newcomer Teen 2 vieta
Karina Sysoj Newcomer Teen 4 vieta
Gintė Grubliauskaitė Newcomer Teen 5 vieta
Urtė Stankutė Newcomer Teen finalistė
Erika Gaižauskaitė-Laučienė Newcomer Crystal 1 vieta
Gražina Vilniškienė Newcomer Gold 2 vieta
Nijolė Ravickienė Newcomer Gold 3 vieta
Urtė Jonavičiūtė Novice Youth 1 vieta
Ieva Zabulionytė Novice Youth 2 vieta
Saulė Beniušytė Novice Youth 3 vieta
Vaidimantė Grudytė Novice Teen 1 vieta
Mija Rimšelytė Novice Teen 4 vieta
Evelina Poškaitė Novice Teen finalistė
Greta Uldukytė Novice Teen finalistė
Emilija Krukauskaitė Novice Teen finalistė
Kristina Šniraitė Novice Teen finalistė
Daiva Neščiokienė Novice Diamond 1 vieta
Irena Starošaitė Novice Diamond 3 vieta
Nomeda Pamparienė Novice Diamond 4 vieta
Skirmantė Makauskienė Novice Silver 1 vieta
Natalija Mockienė Novice Gold 1 vieta
Rūta Kruopienė Novice Gold 2 vieta
Gustė Židžiūnaitė Intermediate Youth 1 vieta
Viktorija Paršikova Intermediate Teen 1 vieta
Daumantė Akstinavičiūtė Intermediate Adult 1 vieta
Jolanta Mileškienė Intermediate Diamond 1 vieta
Rasa Benikienė Intermediate Silver 1 vieta
Dalia Daneikienė Intermediate Silver 2 vieta
Reet Jaugelienė Intermediate Gold 1 vieta
,,Pupos uogos''   Family Kids 1 vieta
,,Super mergaitės''   Family Kids 3 vieta
,,Darom judesiuką''   Family Teen 2 vieta
,,So Simple''   Siblings Junior 1 vieta
,,Smile''   ProLine Junior 1 vieta
,,Rožės''   ProLine Open 2 vieta
,,Romantic Diamond''   Proline Diamond 1 vieta
2012. LINEDANCE LT
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker