2016 10 7–9 „Crowne Plaza“ Vilniuje
WorldCDF reitinginės varžybos „LITHUANIAN OPEN 2016“
Sveikiname varžybų laimėtojus ir dalyvius

REZULTATAI          NUOTRAUKOS
Roy Verdonk ,,Buona Sera Senorita'' šokis


 



 

Nr.

Vardas, pavardė

Divizija

Vieta

1.      

Antonio Amadio Magliula

Social Kids

2 vieta

2.      

Kotryna Merzlikinaitė 

Social Primary

2 vieta

3.      

Lurdė Žilinskaitė

Social Primary

3 vieta

4.      

Saulė Verdingaitė

Social primary

4 vieta

5.      

Dominykas Nesteckis

Social Primary

1 vieta

6.      

Urtė Krulytė

Social Youth

3 vieta

7.      

Emilija Vaitiekutė         

Social Youth         

5 vieta

8.      

Ula Atkočiūnaitė         

Social Youth

Finalistė

9.      

Nida Šeškauskaitė

Social Youth

Finalistė

10.    

Beatričė Gusiatina       

Social Youth

Finalistė

11.    

Danielė Tamošaitytė

Social Youth

Finalistė

12.    

Jekaterina Ivanova      

Social Youth

Finalistė

13.    

Amelija Pajanok

Social Youth

Finalistė

14.    

Rasa Indrašiūtė

Social Youth

Finalistė

15.    

Mykolas Vaitiekus        

Social Youth

1 vieta

16.    

Jurgita Merzlikina         

Social Crystal

4 vieta

17.    

Daiva Ruikytė

Social Diamond

4 vieta

18.    

Irma Kirsh

Social Silver

2 vieta

19.    

Lina Engelaitė

Line Modern Platinium

2 vieta

20.    

Guntė Bočkutė

Newcomer Primary

1 vieta

21.    

Ugnė Dzikevičiūtė

Newcomer Youth

2 vieta

22.    

Silvija Malinauskaitė

Newcomer Youth

Finalistė

23.    

Nijolė Ravickienė

Newcomer Gold

1 vieta

24.    

Gražina Vilniškienė

Newcomer Gold

1 vieta

25.    

Svetlana Brejeva          

Novice Teen

4 vieta

26.    

Iveta Kadziauskaitė

Novice Teen

Finalistė

27.    

Ilma Vilčinskaitė

Novice Diamond

1 vieta

28.    

Nomeda Pamparienė

Novice Diamond

Finalistė

29.    

Skirmantė Makauskienė

Novice Silver

1 vieta

30.    

Rūta Kruopienė

Novice Gold

1 vieta

31.    

Virgilija Martinauskienė

Novice Gold

3 vieta

32.    

Gustė Židžiūnaitė

Intermediate  Youth

2 vieta

33.    

Radvilė Damošiūtė

Intermediate Teen

3 vieta

34.    

Jolanta Mileškienė

Intermediate Diamond

1 vieta

35.    

Asta Grudzinskienė

Intermediate Diamond

4 vieta

36.    

Reet Jaugelienė

Intermediate Gold

2 vieta

37.    

Vilma Grikinė

Crystal Advanced

1 vieta

38.    

Vilma Grikinė

Crystal Showcase

2 vieta

39.    

Pupos uogos

Line dance Family Kids

1 vieta

40.    

Super Cowboy

Line dance Family Kids

2 vieta

41.    

Bučiukai

Line dance Family Large

1 vieta

2012. LINEDANCE LT
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker