2016 04 30
Reitinginės linijinių šokių varžybos
„PAVASARINIS ŠOKIŲ ŠĖLSMAS 2016“

REZULTATAI


 Sveikiname ,,PAVASARINIS ŠOKIŲ ŠĖLSMAS 2016'' varžybų dalyvius ir nugalėtojus

Kotryna Merzlikinaitė Social  Primary 1 vieta
Julija Kučmaitė Social  Primary 3 vieta
Dominykas  Nesteckis Social Primary 1 vieta
Anastasija Žaldarytė Social Primary finalistė
Beatričė Gusiatina Social Youth 10+ I F. 1 vieta
Evelina  Vinogrodska Social Youth 10+ I F. 2 vieta
Ula Atkočiūnaitė Social Youth 10+ I F. 3 vieta 
Jekaterina Ivanova Social Youth 10+ I F. finalistė
Amelija Pajanok Social Youth 10+ I F. finalistė
Polina Chakimova Social Youth 10+ II F. 1 vieta
Mykolas  Vaitiekus Social Youth  1 vieta
Urtė  Krulytė Social Youth 12+ I F. 2 vieta
Ieva Griciūtė Social Youth 12+ I F. 3 vieta
Nida Šeškauskaitė Social Youth 12+ I F. 5 vieta
Danielė Tamošaitytė Social Youth 12+ I F. finalistė
Ugnė Plesevičiūtė Social Youth 12+ I F. finalistė
Orinta Dzemionaitė Social Youth 12+ I F. finalistė
Auksė Klapatauskytė Social Premium 1 vieta 
Emilija Vaitiekutė Social Premium 2 vieta
Justė Latakaitė Social Teen 1 vieta
Donata Pleskevičienė Social Crystal finalistė
Jurgita Merzlikina Social Crystal finalistė
Daiva Ruikytė Social Diamond finalistė
Auksė Klapatauskytė Modern Line Kids 1 vieta
Ugnė Blekaitytė Newcomer Youth finalistė
Vita Kučmaitė Newcomer Teen 1 vieta
Jurinda Stankutė Newcomer Teen 3 vieta 
Gintė Grubliauskaitė Newcomer Teen 5 vieta
Greta Gaidelytė Newcomer Adult 1 vieta
Ieva Zabulionytė Novice Youth 1 vieta
Saulė Beniušytė Novice Youth 3 vieta
Vaidimantė Grudytė Novice Teen 1 vieta
Mija  Rimšelytė Novice Teen 4 vieta
Emilija  Krukauskaitė Novice Teen finalistė
Agnė Barkutė Novice Teen finalistė
Svetlana  Brejeva Novice Teen finalistė
Irena  Starošaitė Novice Crystal 2 vieta
Skirmantė Makauskienė Novice Silver 1 vieta
Natalija Mockienė Novice Gold 1 vieta
Gustė Židžiūnaitė Intermediate Youth 1 vieta 
Viktorija Paršikova Intermediate Teen 1 vieta
Jolanta Mileškienė Intermediate Diamond 1 vieta 
Asta Grudzinskienė Intermediate Diamond 2 vieta
Rasa Benikienė Intermediate Silver 1 vieta
Dalia Daneikienė Intermediate Silver 2 vieta
,,Pupos uogos''   Family Kids 1 vieta
,,So Simple''   Siblings Junior 1 vieta
,,Sesės ilgakasės''   Siblings Junior 2 vieta

 

 

2012. LINEDANCE LT
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker