Sveikiname KLŠA čempionato Garliavoje dalyvius ir nugalėtojus!!!

Urtė

Blekaitytė

Social Kids 7+

2 vieta

Rokas

Alšauskas

Social Primary

2 vieta

Julija

Kučmaitė

Social Youth 10+ I F

4 vieta

Ugnė

Balsytė

Social Youth 10+ II F

5 vieta

Linda

Marijošiūtė

Social Yoth 12+ I F

4 vieta

Dominykas

Nesteckis

Social Youth

1 vieta

Urtė

Krulytė

Social Premium

1 vieta

Jurgita

Merzlikina

Social Crystal

3 vieta

Monika

Geniušytė

Social Crystal

finalistė

Daiva

Ruikytė

Social Silver

1 vieta

Aurelija

Mierkienė

Social Gold

2 vieta

Lilija

Socevičienė

Social Gold

3 vieta

Guntė

Bočkutė

Newcomer Youth

1 vieta

Auksė

Klapatauskytė

Newcomer Youth

2 vieta

Nida

Šeškauskaitė

Newcomer Youth

5 vieta

Beatričė

Gusiatina

Newcomer Youth

finalistė

Emilija

Razulevičiūtė

Newcomer Youth

finalistė

Deimantė

Jančytė

Newcomer Youth

finalistė

Saulė

Verdingaitė

Newcomer Youth II F

1 vieta

Kotryna

Merzlikinaitė

Newcomer Youth II F

3 vieta

Mykolas

Vaitiekus

Newcomer Youth

1 vieta

Ugnė

Blekaitytė

Newcomer Teen

2 vieta

Emilija

Vaitiekutė

Newcomer Teen

finalistė

Ieva

Griciūtė

Newcomer Teen

finalistė

Diana

Gajauskaitė

Newcomer Crystal

1 vieta

Jurgita

Bočkuvienė

Newcomer Crystal

2 vieta

Viktorija

Grigaliūnienė

Newcomer Diamond

1 vieta

Ugnė

Dzikevičiūtė

Novice Youth

1 vieta

Saulė

Beniušytė

Novice Youth

2 vieta

Vita

Kučmaitė

Novice Teen

2 vieta

Nomeda

Pamparienė

Novice Silver

2 vieta

Gražina

Vilniškienė

Novice Gold

2 vieta

Nijolė

Ravickienė

Novice Gold

3 vieta

Viktorija

Paršikova

Intermediate Teen

2 vieta

Vaidimantė

Grudytė

Intermediate Teen

3 vieta

Ieva

Zabulionytė

Intermediate Teen

4 vieta

Gustė

Židžiūnaitė

Intermediate Teen

5 vieta

Karina

Janušonytė

Intermediate Adult

1 vieta

Dalia

Michelevičiūtė

Intermediate Diamond

1 vieta

Asta

Grudzinskienė

Intermediate Diamond

2 vieta

Natalija

Mockienė

Intermediate Gold

1 vieta

Rūta

Kruopienė

Intermediate Gold

2 vieta

Vilma

Grikinė

Advanced Crystal

1 vieta

Jolanta

Mileškienė

Advanced Diamond

1 vieta

Vilma

Petrošienė

Non Country Choreografija

1 vieta

 

,,Pupos uogos’’

LineDance Family

2 vieta

 

Sveikiname 2017 metų KLŠA varžybų reitingo nugalėtojus!!! 

Dominykas

Nesteckis

Social Youth

Urtė

Krulytė

Social Premium

Daiva

Ruikytė

Social Silver

Auksė

Klapatauskytė

Line Modern Ace Teen

Guntė

Bočkutė

Newcomer Youth

Mykolas

Vaitiekus

Newcomer Youth

Diana

Gajauskaitė

Newcomer Crystal

Nerijus

Bočkus

Newcomer Crystal

Viktorija

Grigaliūnienė

Newcomer Diamond

Saulė

Beniušytė

Novice Youth

Nomeda

Pamparienė

Novice Silver

Urtė

Jonavičiūtė

Intermediate Teen

Karina

Janušonytė

Intermediate Adult

Asta

Grudzinskienė

Intermediate Diamond

Skirmantė

Makauskienė

Intermediate Silver

Natalija

Mockienė

Intermediate Gold

Vilma

Grikinė

Advanced Crystal

Jolanta

Mileškienė

Advanced Diamond

Rasa

Benikienė

Advanced Silver

 

LineDance Family

,,Bučiukai’’

 

   

2012. LINEDANCE LT
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker