2017 06 10–11 
KLŠA reitinginės linedance šokių varžybos
„LINEDANCE LT OPEN 2017“            
  

Sveikiname „LINEDANCE LT OPEN’’ varžybų Palangoje dalyvius ir nugalėtojus

Rokas Alšauskas  Social Primary  2 vieta
Julija Kučmaitė  Social Youth 10+ I F  3 vieta
Polina Chakimova   Social Youth 10+ I F  finalistė
Amelija Pajanok  Social Youth 10+ I F  finalistė
Šarūnė Kūkštaitė  Social Youth 10+ II F  finalistė
Ugnė Balsytė  Social Youth 10+ II F  finalistė
Linda Marijošiūtė  Social Youth 12+ I F  2 vieta
Jekaterina Ivanova   Social Youth 12+ I F  finalistė
Austėja Karaliūtė  Social Youth 12+ II F  1 vieta
Dominykas Nesteckis  Social Youth  1 vieta
Mykolas Vaitiekus  Social Youth  2 vieta
Urtė Krulytė  Social Premium  1 vieta
Emilija Vaitiekutė  Social Premium   2 vieta
Jurgita Merzlikina  Social Crystal  2 vieta
Lina Engelaitė  Social Diamond  1 vieta 
Laima Dzikevičienė  Social  Diamond  finalistė
Daiva Ruikytė  Social Silver  1 vieta
Birutė Debesytė  Social Silver  5 vieta
Aurelija Mierkienė   Social Gold  4 vieta
Auksė Klapatauskytė  Newcomer Youth I F  2 vieta
   Line Modern A  2 vieta
   C horeografija  2 vieta
Silvija Malinauskaitė  Newcomer Youth 1F  finalistė
Nida Šeškauskaitė  Newcomer Youth 1F  finalistė
Beatričė Gusiatina  Newcomer Youth 1F  finalistė
Saulė Verdingaitė  Newcomer Youth II F  2 vieta
Deimantė Jančytė  Newcomer Youth II F  3 vieta
Kotryna Merzlikinaitė  Newcomer Youth II F  finalistė
Erika  Gaižauskaitė  Newcomer Crystal  4 vieta
Viktorija Grigaliūnienė  Newcomer Diamond  1 vieta
Saulė Beniušytė  Novice Youth  2 vieta
Emilija Krukauskaitė  Novice Teen  finalistė
Daiva Neščiokienė  Novice Diamond  3 vieta
Nomeda Pamparienė  Novice Silver  3 vieta
Nijolė Ravickienė  Novice Gold  2 vieta
Urtė Jonavičiūtė  Intermediate Youth  1 vieta
Vaidimantė Grudytė  Intermediate Teen  2 vieta
Radvilė Damošiūtė  Intermediate Teen  4 Vieta
Ieva Zabulionytė  Intermediate Teen  5 vieta
Karina Janušonytė  Intermediate Adult  1 vieta
Dalia Michelevičiūtė  Intermediate Diamond  1 vieta
Irena Starošaitė  Intermediate Diamond  2 vieta
Skirmantė Makauskienė  Intermediate Silver  1 vieta
Rūta Zabarauskienė  Intermediate Silver  2 vieta
Natalija Mockienė  Intermediate Gold  1 vieta
Rūta Kruopienė  Intermediate Gold  2 vieta
Reet Jaugelienė  Intermediate Gold  3 vieta
Jolanta Mileškienė  Advanced Diamond  1 vieta
Guntė Bočkutė  Newcomer Youth I F  2 vieta
Ugnė Dzikevičiūtė  Novice Youth  1 vieta
Monika Geniušytė   Social Crystal  finalistė
Diana Gajauskaitė  Newcomer Crystal  1 vieta
Jurgita Bočkuvienė   Newcomer Crystal  3 vieta
Nerijus Bočkus  Newcomer Crystal  1 vieta
Eglė Magliula  Newcomer Diamond  3 vieta
Vilma Petrošienė  Choreografija  1 vieta
Randevu grupė  Proline diamond  1 vieta
Pupos uogos  LineDance Family Kids  1 vieta
Classy  LineDance Family Teen  3 vieta

   

2012. LINEDANCE LT
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker