2017 03 25
KLŠA reitinginės varžybos
„LINEDANCE ŠIRDIS VILNIUS“
Lenkų namai, Naugarduko g. 76, Vilnius
     
   

Dėkojame varžybų rėmėjams – kosmetikos įmonei “BURKALIFA” už prizus, nuostabius prancūziškus kvepalus ir kosmetikos priemones šokėjoms
Intermediate Diamond 1 vieta Astai Grudzinskienei,
Intermediate Teen 1 vieta Odetai Laukaitytei,
Novice Teen  1 vieta Viktorijai Sartanavičiūtei,
Intermediate Silver 1 vieta Skirmantei Makauskienei, 2 vieta Loretai Gendvilienei, 3 vieta Vilmantei Tolišienei,
Intermediate Gold 1vieta Natalijai Mockienei, 2 vieta Angelijai Kubilienei, 3 vieta Rūtai Kruopienei.

 

REZULTATAI


 Sveikiname KLŠA reitinginių Line dance varžybų
„Linedance širdis Vilnius 2017“ dalyvius ir nugalėtojus

 

Gabija Narušytė Social Kids + 1 vieta
Džesika Yang Social Kids + 1 vieta
Meda Bernotaitė Social Kids + 2 vieta
Julija Kučmaitė Social Youth 10+ I F 4 vieta
Lurdė Žilinskaitė Social Youth 10+ I F finalistė
Kotryna Merzlikinaitė Social Youth 10+ I F finalistė
Barbora Koncevičiūtė Social Youth 10+ III F 1 vieta
Šarūnė Kūkštaitė Social Youth 10+ III F 3 vieta
Elzė Pivoriūnaitė Social Youth 10+ III F  finalistė
Milda Jautakytė Social Youth 10+ III F  finalistė
Dominykas Nesteckis Social Youth 1 vieta
Mykolas Vaitiekus Social Youth 2 vieta
Nida Šeškauskaitė Social Youth 12+ I F 2 vieta
Vilūnė Stačiauskaitė Social Youth 12+ II F  finalistė
Urtė Krulytė Social Premium 1 vieta
Emilija Vaitiekutė Social Premium 2 vieta
Beatričė Gusiatina Social Premium 3 vieta
Ūla Atkočiūnaitė Social Premium 4 vieta
Danielė Tamošaitytė Social Teen 1 vieta
Ieva Griciūtė Social Teen 3 vieta
Ugnė Plesevičiūtė Social Teen 4 vieta
Jurgita Merzlikina Social Crystal 2 vieta
Monika Beniušytė Social Crystal 3 vieta
Laima Steckytė Dzikevičienė Social Diamond 5 vieta
Daiva Ruikytė Social Silver 1 vieta
Irma Kilsch Social Silver 2 vieta
Aurelija Mierkienė Social Gold 4 vieta
Lilija Socevičienė Social Gold 5 vieta
Auksė Klapatauskytė New Youth 3 vieta
    Line Modern Basic 1 vieta
Guntė Bočkutė New Youth 2 vieta
Emilija Razulevičiūtė New Youth finalistė
Silvija Malinauskaitė New Youth finalistė
Gabrielė Gladkaja New Youth finalistė
Deimantė Jančytė New Youth finalistė
Saulė Verdingaitė New Youth finalistė
Ugnė Blekaitytė New Teen finalistė
Amalija Terechovaitė New Teen finalistė
Diana Gajauskaitė New Crystal 1 vieta
Jurgita Bočkuvienė New Crystal 2 vieta
Erika Gaižauskaitė-Laučienė New Crystal 3 vieta
Viktorija Grigaliūnienė New Diamond 1 vieta
Saulė Beniušytė Nov Youth 1 vieta
Ugnė Dzikevičiūtė Nov Youth 1 vieta
Mija Rimšelytė Nov Teen 4 vieta
Vita Kučmaitė Nov Teen 5 vieta
Emilija Krukauskaitė Nov Teen finalistė
Justė Gutauskaitė Nov Teen finalistė
Nijolė Ravickienė Nov Gold finalistė
Asta Grudzinskienė Int Diamond 1 vieta
Skirmantė Makauskienė Int silver 1  vieta
Natalija Mockienė Int gold 1 vieta
Rūta Kruopienė Int gold 3 vieta
LineDance Family Kids ,,Pupos uogos”   2 vieta
LineDance Family Large ,,Bučiukai’’   1 vieta
  ProLine Open “Rožės”   II F 3 vieta
  ProLine Diamond “Randevu”    
2012. LINEDANCE LT
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker