2018 03 24
Sveikiname reitinginių KLŠA varžybų  ,,Linedance Širdis“ Vilnius 2018
dalyvius ir nugalėtojus
!!!
 

Džesika

Yang

Social Youth 10+

I F finalistė

Milanija

Mušniskaitė

Social Youth 10+

II F ė vieta

Monika

Abraitytė

Social Youth 10+

II F finalistė

Elzė

Pivoriūnaitė

Social Youth 10+

II F finalistė

Katrina

Astaščenko

Social Youth 10+

III F 2 vieta

Milda

Jautakytė

Social Youth 10+

III F 3 vieta

Gabija

Šaronaitė

Social Youth 10+

III F 4 vieta

Valerija

Bulbekova

Social Youth 10+

III F 5 vieta

Meda

Bernotaitė

Social Youth 10+

III F finalistė

Diana

Džikovska

Social Youth 10+

III F finalistė

Melija

Žebrauskaitė

Social Youth 12+

II F 3 vieta

Laura

Jurkauskienė

Social Diamond

1 vieta

Daiva

Ruikytė

Social Silver

1 vieta

Irma

Kilsch

Social Silver

2 vieta

Silvija

Malinauskaitė

Newcomer Youth

3 vieta  

Jurgita

Gudelevičienė

Newcomer Diamond

3 vieta

Jurgita

Bočkuvienė

Newcomer Crystal

1 vieta

Monika

Geniušytė

Newcomer Crystal

3 vieta

Guntė

Bočkutė

Novice Youth

1 vieta

Ugnė

Dzikevičiūtė

Novice Youth

2 vieta

Emilija

Razulevičiūtė

Novice Youth

3 vieta

Deimantė

Jančytė

Novice Youth

4 vieta

Emilija

Krukauskaitė

Novice Adult

2 vieta

Diana

Gajauskaitė

Novice Crystal

1 vieta

Ilona

Golumbiauskienė

Novice Diamond

2 vieta

Nijolė

Ravickienė

Novice Gold

4 vieta

Daumantė

Akstinavičiūtė

Intermediate Adult

3 vieta

Natalija

Mockienė

Intermediate gold

1 vieta

Rūta

Kruopienė

Intermediate gold

2 vieta

Skirmantė

Makauskienė

Intermediate Silver

1 vieta

Dalia

Michelevičiūtė

Advanced Silver

1 vieta

Jurgita

Gudelevičienė

ProAm Newcomer Diamond

1 vieta

Deimantė

Jančytė

Modern B Kids

3 vieta

Emilija

Razulevičiūtė

Modern B Teen

3 vieta

Emilija

Krukauskaitė

Modern B Teen

4 vieta

Soulsisters

 

Social Family

1vieta

Smile

 

Social ProLine Junior

1 vieta

Randevu

 

Social Diamond

1 vieta

Velvet

 

Social Diamond

2 vieta

Rožės

 

Social Open

4 vieta

Linedance LT

 

Social group junior

2 vieta

Auksė

Klapatauskytė

Novice teen

3 vieta

Ugnė

Blekaitytė

Newcomer teen

1 vieta

Ieva

Zabulionytė

Intermediate

3 veta

2012. LINEDANCE LT
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker