Jaunimo linedance šokių grupė „SMILE“ (Vilnius),
vadovė Renata Janušonienė.

Mūsų mokyklos šokių programa akredituota Vilniaus miesto savivaldybės ir yra galimybė panaudoti NVŠ krepšelį.Apie grupę
Šioje grupėje 6-18 metų mergaitės mokosi šokti populiariausius pramoginius šokius: cha cha, rumbą, sambą, valsą, polką, modern,  funky (gatvės stiliaus šokiai) linijose be poros. Mergaitės dalyvauja Lietuvos Kantri ir linijinių šokių asociacijos reitinginėse  šokių varžybose,  miesto renginiuose ir koncertuose, tarptautiniuose festivaliuose, šokių stovykloje prie jūros. Šie šokiai joms padeda laisvai jaustis įvairiose šokių aikštelėse. Šokėjos mielai, drąsiai šoka vakarėliuose – ir tarp savo draugų, ir linedance šokėjų iš viso pasaulio!

1smile_Norim_kilti 2smile_Linedance_Stovykla smile_foto1 smile_foto2 smile_foto3

 Dar daugiau smagių akimirkų  čia...


Tvarkaraštis

Diena

Laikas

Grupė

Antradienis-Ketvirtadienis

15.30-16.30
15.00-16.30

6-13 metų mergaičių pradedančiųjų grupė „Šypsenėlės“

Antradienis-Ketvirtadienis

16.30-17.30
16.00-17.30

10-18 metų mergaičių pažengusiųjų grupė „Smile“

Penktadienis

14.00-17.30

Varžybų šokiai. Individualios pamokos.

Šeštadienis

12.00-15.00

Varžybų šokiai. Individualios pamokos.

Kainos:

Mergaičių grupė  4 sav/8 užsiėmimai po 60 min, bei 90 min 35 Eur.
Galite panaudoti 15 Eur NŠV vaiko krepšelį.

Registruotis:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , tel.:+370 659 41487


 


 

Veikla
Linedance šokių grupė "SMILE" mielai dalyvauja įvairiuose renginiuose. Jau ne kartą dalyvavome tarptautiniame linedance šokių festivalyje "Draugystės tiltas" Palangoje ir 2009 padėjome siekti Lietuvos rekordo – vienu metu  J. Basanavičiaus gatvėje šoko 1569 šokėjai! Taip pat, mergaitės dalyvavo kantri muzikos ir šokio projekte "Kantry viltys" Visagine, Lietuvos dienraščio "Respublika" renginyje "Mažieji talentai" Vilniuje, projekto “Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009“ renginyje „Tebūnie naktis“, konkurse „Norim kilt“ ir daugelyje kitų. 2009 m. TV projekte ,,Šok su manim" šokome su Mariumi Kiltinavičiumi ir Egle Straleckaite, bei vaikų Eurovizijos nugalėtoja Egle Jurgaityte.
Mergaitės, šokančios šioje grupėje, ne tik treniruojasi ir pasirodo įvairiuose renginiuose, bet taipogi ir dalyvauja įvairiuose tarptautinėse linedance šokių varžybose. Grupė jau ne kartą dalyvavo linedance šokių varžybose Lietuvoje, Latvijoje, Italijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje. Šių varžybų metu mergaitės ne tik varžėsi dėl geriausios grupės vardo, bet taip pat dalyvavo individualiose grupėse.
Taigi, šioje linedance šokių grupėje ne tik mokoma šokių stilių bei jų technikos, ugdoma komandinė dvasia , bet taip pat ir siekiama pastebėti kiekvieno grupės nario individualumą, tai skatinti ir tobulinti.

 

2012. LINEDANCE LT
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker